Szanowni Państwo!

W imieniu Forum Media Polska – nowego wydawcy publikacji Raabe – miło nam poinformować, iż od 1 listopada 2014 r. nastąpiło połączenie dwóch największych serwisów poświęconych zarządzaniu placówką oświatową nadzorpedagogiczny.pl oraz dyrektorium.pl. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej zmianie portal będzie dla Państwa jeszcze większą pomocą w zarządzaniu oraz organizacji działalności wychowawczej i dydaktycznej w szkole.

Za 30 sekund zostaniecie Państwo przekierowani na portal www.nadzor-pedagogiczny.pl.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu (61) 66 55 810.

Nasi autorzy

ikona facebooka

Autorami treści są specjaliści w dziedzinie prawa oświatowego, pracownicy organów prowadzących i kontroli, oraz wieloletni praktycy. Wszystkie materiały publikowane w portalu Dyrektorium są sprawdzone przez prawników wyspecjalizowanych w prawie oświatowym, dlatego możesz mieć pewność, że zgromadzone tu informacje mają wysoką wartość merytoryczną.

Jakość merytoryczną portalu gwarantuje redaktor prowadzący, prawnik specjalizujący się w zagadnieniach oświatowych.

Autorami treści zamieszczonych w Dyrektorium.pl są:
Michał Łyszczarz Współautor komentarza do ustawy o systemie oświaty oraz szeregu publikacji z zakresu prawa oświatowego, zatrudniony w Wydziale Nadzoru Prawnego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego.
dr Anna Strumińska-Doktór Od ponad 30 lat związana z oświatą, w której pełniła funkcje nauczyciela, zastępcy dyrektora i dyrektora szkoły. Ukończyła studia podyplomowe prawa pracy, zarządzania oświatą i studium rachunkowości. Jest szkoleniowcem na kursach zarządzania i administrowania oświatą dla dyrektorów i kadry administracyjnej szkół.
Dariusz Skrzyński Prawnik, specjalista z zakresu prawa oświatowego, prawa pracy i prawa autorskiego.
Irena SosinPsycholog, pedagog specjalny, terapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta, analityk behawioralny. Terapeuta dzieci , młodzieży, dorosłych. ( dysleksja , ADHD, zaburzenia nastroju, zaburzenia zachowania, mindfullness). Honorowy członek Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Kierownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej CWRO oraz terapeutycznych studiów podyplomowych.
Patryk Kuzior Ekspert w zakresie prawa oświatowego; współautor komentarza do ustawy o systemie oświaty.
Wanda Pakulniewicz Starszy wizytator kuratorium oświaty.
Roman Lorens Nauczyciel, edukator oświaty, trener, promotor MEN. Były dyrektor liceum ogólnokształcącego.
Anna Żyła Główna księgowa Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty.
Maria Wiro-Kiro Były nauczyciel, starszy wizytator w Ministerstwie Edukacji Narodowej, wieloletni działacz samorządowy, autor wielu publikacji dotyczących zarządzania oświatą, specjalista i szkoleniowiec w zakresie Europejskiego Funduszu Społecznego (POKL).
Skrobisz Joanna Specjalista prawa oświatowego.
Sabina Müller Pedagog, logopeda, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piekarach Śląskich.
Andrzej Pery Edukator programu TERM, były wicekurator oświaty w Warszawie.
Katarzyna Leśniewska Pedagog specjalny,, specjalista w pracowni Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie.
Cecylia Mirela Nawrot Dyrektor Ośrodka Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego.
Aleksandra Dacyl Nauczyciel polonista, edukator z zakresu zarządzania oświatą, studia podyplomowe o kierunku administracja oświatowa (SGH Warszawa) oraz komunikacji społecznej (AP Kraków), doświadczenie w pracy samorządowej (kierowanie oświatą powiatową i gminną).
Monika Wacikowska Specjalista ds. prawa pracy.
Paweł Nowak Prawnik, pracownik Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach.
Krystyna Mucha Dyrektor wydziału w kuratorium oświaty.
Joanna Swadźba Prawnik, ekspert prawa samorządowego, autor licznych publikacji z zakresu prawa samorządowego.

O nas

Dewizą od początków istnienia Forum Media Polska Sp. z o.o. na polskim rynku jest hasło „Wiedza na usługach rynku”. Zgodnie z nią staramy się na bieżąco informować naszych klientów o zmianach zachodzących w życiu gospodarczym, przepisach prawa, obowiązkach...Czytaj więcej..

Poznaj Dyrektorium.pl

Dyrektorium.pl to portal dla dyrektorów szkół pozwalający na efektywną organizację pracy szkoły poprzez system zadań, modułów oraz uporządkowanej wiedzy. Dyrektorium jest w pełni personalizowane, dzięki czemu można dostosować informacje, funkcjonalności oraz wygląd do własnych potrzeb, wynikających np. ze specyfiki szkoły...
Czytaj więcej..

Nasi autorzy

Autorami są specjaliści z zakresu prawa oświatowego, pracownicy organów prowadzących i kontroli, mający na co dzień styczność z problemami dyrektorów, a także sami dyrektorzy (wieloletni praktycy, cieszący się szacunkiem w środowisku)...Czytaj więcej..

Kontakt

Forum Media Polska Sp. z o.o.
ul. Polska 13
60-595 Poznań

Dział Obsługi Klienta jest do dyspozycji klientów 5 dni w tygodniu:
od pon. do piątku, w godz.8.00–16.00

tel: 61 66 55 810
faks: 61 66 55 888
mail: formularz kontaktu »

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji w naszej polityce prywatności znajdziesz tutaj.

Dyrektorium.pl
Platforma Zarządzania Szkołą
Regulamin serwisu