Szanowni Państwo!

W imieniu Forum Media Polska – nowego wydawcy publikacji Raabe – miło nam poinformować, iż od 1 listopada 2014 r. nastąpiło połączenie dwóch największych serwisów poświęconych zarządzaniu placówką oświatową nadzorpedagogiczny.pl oraz dyrektorium.pl. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej zmianie portal będzie dla Państwa jeszcze większą pomocą w zarządzaniu oraz organizacji działalności wychowawczej i dydaktycznej w szkole.

Za 30 sekund zostaniecie Państwo przekierowani na portal www.nadzor-pedagogiczny.pl.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu (61) 66 55 810.

Pierwsze kroki

ikona facebooka
 1. Jak założyć konto i zapłacić?
 2. Ile zapłacę za dostęp do portalu?
 3. Jak długo będę czekać na przyznanie dostępu?
 4. Czy moje dane są bezpieczne?
 5. Jakie treści znajdę w portalu?
 6. Czy mogę zadać pytanie do specjalisty?
 7. Do czego służą poszczególne elementy Mojego Dyrektorium?
  1. Moi podwładni
  2. Moja aktówka
  3. Moja historia
  4. Moje dokumenty
  5. Moje pytania
  6. Moje zadania
  7. Edycja danych konta

1. Jak założyć konto i zapłacić?

Po kliknięciu przycisku Zarejestruj się, znajdującego się w górnej części strony głównej, przejdziesz na stronę z formularzem rejestracyjnym. Kiedy wypełnisz formularz, kliknij przycisk Zamawiam.

Na wskazany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz wiadomość z Twoim unikalnym loginem i hasłem, za pomocą których będziesz logował się do portalu.

W załączniku wiadomości znajdziesz prezent – dwa praktyczne e-booki: Jak przeprowadzić w szkole audyt przetwarzania danych osobowych i dlaczego warto to zrobić oraz Wdrażanie i monitorowanie zmian wynikających z reformy programowej w roku szkolnym 2012/2013.

Idź do góry strony

2. Ile zapłacę za dostęp do portalu?

Możesz wybrać jeden z dwóch wariantów opłat:

 • Opłata za 30-dniowy dostęp do portalu Dyrektorium.pl 39 zł za miesiąc brutto – co miesiąc będziesz otrzymywał fakturę za kolejny miesiąc dostępu. Jeśli nie będziesz chciał dłużej korzystać z portalu wystarczy, że skontaktujesz się z Działem Obsługi Klienta i zgłosisz rezygnację. Jeśli to zrobisz 14 dni przed końcem miesiąca, nie otrzymasz kolejnej faktury.
 • Opłata za roczny dostęp do portalu Dyrektorium.pl 30 zł za miesiąc brutto – cfakturę otrzymasz raz, za cały rok korzystania z portalu. Jeśli nie będziesz chciał dłużej korzystać z portalu wystarczy, że skontaktujesz się z Działem Obsługi Klienta i zgłosisz rezygnację. Jeśli to zrobisz 14 dni przed końcem okresu dostępu, nie otrzymasz kolejnej faktury.

Idź do góry strony

3. Jak długo będę czekać na przyznanie dostępu?

Dostęp do zawartości Dyrektorium.pl uzyskasz natychmiast po zakończeniu rejestracji.

Idź do góry strony

4. Czy moje dane są bezpieczne?

Administratorem danych jest Dr Josef Raabe Spółka Wydawnicza Sp. z o.o., ul. Młynarska 8/12, 01-194 Warszawa.

Dane przetwarzane są w celu:

 • realizacji umowy o świadczenie usług serwisu oraz umów zawartych za jego pośrednictwem,
 • wypełnienia innych prawnie usprawiedliwionych celów administratorów lub odbiorców danych oraz w celach, na które użytkownik wyrazi zgodę.

Mają Państwo prawo dostępu do treści danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych odbywa się na zasadzie dobrowolności, jednak ich niepodanie uniemożliwia złożenie zamówienia.

Dane osobowe są przechowywane i przetwarzane w sposób zgodny z zakresem udzielonej przez Państwa zgody oraz zgodnie z przepisami obowiązującego prawa, w szczególności w zgodzie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z 18 lipca 2002 r., Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. i przepisami wykonawczymi do tej ustawy. Dane chronione są przy wykorzystaniu najlepszych zabezpieczeń technicznych: w tym m.in. serwer, na którym znajduje się oprogramowanie, jest w zabezpieczonym, stale monitorowanym, specjalnie do tego przeznaczonym pomieszczeniu.

Idź do góry strony

5. Jakie treści znajdę w portalu?

Na górnej belce Dyrektorium znajdują się najważniejsze działy portalu:

Porady
Procedury
Dokumenty

W tych trzech działach znajdziesz materiały podzielone na działy tematyczne: „Organizacja pracy szkoły”, „Kadry i płace”, „Finanse i majątek szkoły”, „Nadzór pedagogiczny oraz Kontrola zarządcza”.

Dział Zadania jest ściśle powiązany z kalendarzem – znajdziesz tutaj podzielone na dni wszystkie zadania dyrektora szkoły wraz z odpowiednimi komentarzami, podpiętymi dokumentami, procedurami, a także poradami na podobne tematy. Każde zadanie możesz dodać do swojej aktówki lub zlecić podwładnym.

Idź do góry strony

6. Czy mogę zadać pytanie do specjalisty?

Każdy klient Dyrektorium może zadawać pytania naszym specjalistom – w bloku "Moje Dyrektorium" znajdziesz zakładkę "Moje pytania", przez którą przejdziesz do modułu zadawania pytań. Na odpowiedź nie będziesz czekał dłużej niż siedem dni, chyba że pytanie będzie skomplikowane i wymagało dłuższego czasu – o tym poinformujemy Cię jak najszybciej.

Idź do góry strony

7. Do czego służą poszczególne elementy Mojego Dyrektorium?

a. Moi podwładni

Chciałbyś zlecać zadania do wykonania swoim pracownikom za pomocą Dyrektorium.pl? Wystarczy, że raz dodasz pracownika w tym miejscu, aby móc potem dowolnie delegować mu zadania.

Podczas tworzenia prywatnego terminu, wybierasz pracownika, któremu chciałbyś zlecić zadanie do wykonania. Twój pracownik otrzyma powiadomienie e-mail o zadaniu do wykonania. Będzie także miał możliwość oznaczenia wykonania zadania, poprzez kliknięcie w link w wiadomości e-mail.

b. Moja aktówka

Jeśli znalazłeś interesującą Cię poradę, zadanie, procedurę lub inną treść w portalu Dyrektorium.pl i chciałbyś do tej treści wrócić później - dodaj ją do swojej aktówki. Zawartość aktówki możesz dowolnie organizować, przenosząc poszczególne jej elementy do działów, które sam tworzysz.

c. Moja historia

Poruszając się po portalu znalazłeś interesującą Cię treść, a teraz nie pamiętasz, gdzie ta treść była. Z pomocą przychodzi "Moja historia". W tym miejscu znajdują się linki do wszystkich stron serwisu, które odwiedzałeś w ciągu ostatnich 30 dni.

d. Moje dokumenty

Chciałbyś mieć wszystkie niezbędne do pracy dokumenty w jednym miejscu? Zapisz je w Dyrektorium.pl!

W Dyrektorium.pl nie tylko korzystasz z bazy dokumentów zamieszczonych w portalu, dodatkowo możesz zapisywać swoje własne dokumenty oraz organizować je w działy tematyczne. Dzięki temu zawsze będziesz miał pod ręką wszystkie niezbędne w pracy dokumenty!

e. Moje pytania

Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Zadaj je naszym ekspertom! Jako użytkownik Dyrektorium.pl masz możliwość skonsultowania swoich problemów ze specjalistami z dziedziny prawa oświatowego.

f. Moje zadania

Znajdziesz tu wszystkie swoje prywatne terminy. Możesz je edytować lub oznaczać ukończenie wykonania.

g. Edycja danych konta

Tutaj możesz edytować swoje dane do faktury oraz hasło dostępu do serwisu.

Idź do góry strony

O nas

Dewizą od początków istnienia Forum Media Polska Sp. z o.o. na polskim rynku jest hasło „Wiedza na usługach rynku”. Zgodnie z nią staramy się na bieżąco informować naszych klientów o zmianach zachodzących w życiu gospodarczym, przepisach prawa, obowiązkach...Czytaj więcej..

Poznaj Dyrektorium.pl

Dyrektorium.pl to portal dla dyrektorów szkół pozwalający na efektywną organizację pracy szkoły poprzez system zadań, modułów oraz uporządkowanej wiedzy. Dyrektorium jest w pełni personalizowane, dzięki czemu można dostosować informacje, funkcjonalności oraz wygląd do własnych potrzeb, wynikających np. ze specyfiki szkoły...
Czytaj więcej..

Nasi autorzy

Autorami są specjaliści z zakresu prawa oświatowego, pracownicy organów prowadzących i kontroli, mający na co dzień styczność z problemami dyrektorów, a także sami dyrektorzy (wieloletni praktycy, cieszący się szacunkiem w środowisku)...Czytaj więcej..

Kontakt

Forum Media Polska Sp. z o.o.
ul. Polska 13
60-595 Poznań

Dział Obsługi Klienta jest do dyspozycji klientów 5 dni w tygodniu:
od pon. do piątku, w godz.8.00–16.00

tel: 61 66 55 810
faks: 61 66 55 888
mail: formularz kontaktu »

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji w naszej polityce prywatności znajdziesz tutaj.

Dyrektorium.pl
Platforma Zarządzania Szkołą
Regulamin serwisu