Szanowni Państwo!

W imieniu Forum Media Polska – nowego wydawcy publikacji Raabe – miło nam poinformować, iż od 1 listopada 2014 r. nastąpiło połączenie dwóch największych serwisów poświęconych zarządzaniu placówką oświatową nadzorpedagogiczny.pl oraz dyrektorium.pl. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej zmianie portal będzie dla Państwa jeszcze większą pomocą w zarządzaniu oraz organizacji działalności wychowawczej i dydaktycznej w szkole.

Za 30 sekund zostaniecie Państwo przekierowani na portal www.nadzor-pedagogiczny.pl.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu (61) 66 55 810.

Nadzór pedagogiczny

 • Procedura przygotowania koncepcji pracy szkoły

  23/09/2013

  Przepisy rozporządzenia w sprawie nadzoru pedagogicznego nałożyły na szkołę obowiązek przygotowania koncepcji pracy szkoły. Nie określono jednak formy jaką ma ona przyjąć. Niniejsze opracowanie krok po kroku wyjaśnia kolejne etapy przygotowania koncepcji pracy szkoły.

  Poziom kształcenia:
  • Podstawowy

  • Gimnazjalny

  • Ponadgimnazjalny

  Dodaj do aktówki
 • Planowanie ewaluacji wewnętrznej w szkole po zmianie rozporządzenia

  23/08/2013

  Dyrektor szkoły, wraz ze specjalnie do tego powołanym zespołem ewaluacyjnym, przeprowadza w szkole ewaluację wewnętrzną. Przedmiot ewaluacji wewnętrznej oraz termin jej przeprowadzenia należy zamieścić w planie nadzoru pedagogicznego. Poniżej opisane kroki przeprowadzą Cię przez całą procedurę ewaluacji wewnętrznej.

  Poziom kształcenia:
  • Podstawowy

  • Gimnazjalny

  • Ponadgimnazjalny

  Dodaj do aktówki
 • Nowy plan nadzoru pedagogicznego dyrektora szkoły

  23/08/2013

  Dowiedz się, jak od A do Z wykonać plan nadzoru pedagogicznego po zmianach przepisów dotyczących nadzoru pedagogicznego. Poniższy artykuł przeprowadzi Cię, krok po kroku, przez procedurę planowania nadzoru pedagogicznego. Znajdziesz tu dokładny opis, szczegółowe terminy, a także najnowsze wzory dokumentów związane z planem nadzoru pedagogicznego, przygotowane na nowy rok szkolny.

  Poziom kształcenia:
  • Podstawowy

  • Gimnazjalny

  • Ponadgimnazjalny

  Dodaj do aktówki
 • Procedura oceny pracy nauczyciela

  19/03/2013

  Nauczyciel podlega ocenie swego przełożonego. Dyrektor szkoły ma więc prawo sprawdzić, na ile kadra nauczycielska wywiązuje się ze swoich obowiązków zawodowych. Przeprowadzenie takiej weryfikacji jest jednak dość sformalizowane. Poniższe kroki przeprowadzą Cię przez całą procedurę postępowania dyrektora podczas oceny pracy nauczyciela.

  Poziom kształcenia:
  • Podstawowy

  • Gimnazjalny

  • Ponadgimnazjalny

  Dodaj do aktówki
 • Procedura monitorowania podstawy programowej w gimnazjum

  05/03/2013

  Dyrektor w ramach nadzoru pedagogicznego monitoruje realizację podstawy programowej poprzez kontrolę dzienników lekcyjnych, obserwację zajęć edukacyjnych pod kątem znajomości przez nauczycieli podstawy programowej. Ponadto dwa razy w roku analizuje zgromadzone przez nauczycieli dane z realizacji podstawy programowej i formułuje wnioski do dalszej pracy.

  Poziom kształcenia:
  • Gimnazjalny

  Dodaj do aktówki
 • Procedura monitorowania realizacji podstawy programowej w liceum ogólnokształcącym

  13/10/2012

  Dyrektor sprawuje nadzór pedagogiczny i odpowiada za jakość funkcjonowania szkoły we wszystkich jej obszarach. Dopuszcza do użytku w szkole zaproponowany przez nauczyciela program nauczania i jest odpowiedzialny za uwzględnienie w szkolnym zestawie programów nauczania całości podstawy programowej kształcenia ogólnego, ustalonej dla danego etapu edukacyjnego.

  Poziom kształcenia:
  • Ponadgimnazjalny

  Dodaj do aktówki

O nas

Dewizą od początków istnienia Forum Media Polska Sp. z o.o. na polskim rynku jest hasło „Wiedza na usługach rynku”. Zgodnie z nią staramy się na bieżąco informować naszych klientów o zmianach zachodzących w życiu gospodarczym, przepisach prawa, obowiązkach...Czytaj więcej..

Poznaj Dyrektorium.pl

Dyrektorium.pl to portal dla dyrektorów szkół pozwalający na efektywną organizację pracy szkoły poprzez system zadań, modułów oraz uporządkowanej wiedzy. Dyrektorium jest w pełni personalizowane, dzięki czemu można dostosować informacje, funkcjonalności oraz wygląd do własnych potrzeb, wynikających np. ze specyfiki szkoły...
Czytaj więcej..

Nasi autorzy

Autorami są specjaliści z zakresu prawa oświatowego, pracownicy organów prowadzących i kontroli, mający na co dzień styczność z problemami dyrektorów, a także sami dyrektorzy (wieloletni praktycy, cieszący się szacunkiem w środowisku)...Czytaj więcej..

Kontakt

Forum Media Polska Sp. z o.o.
ul. Polska 13
60-595 Poznań

Dział Obsługi Klienta jest do dyspozycji klientów 5 dni w tygodniu:
od pon. do piątku, w godz.8.00–16.00

tel: 61 66 55 810
faks: 61 66 55 888
mail: formularz kontaktu »

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji w naszej polityce prywatności znajdziesz tutaj.

Dyrektorium.pl
Platforma Zarządzania Szkołą
Regulamin serwisu