Szanowni Państwo!

W imieniu Forum Media Polska – nowego wydawcy publikacji Raabe – miło nam poinformować, iż od 1 listopada 2014 r. nastąpiło połączenie dwóch największych serwisów poświęconych zarządzaniu placówką oświatową nadzorpedagogiczny.pl oraz dyrektorium.pl. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej zmianie portal będzie dla Państwa jeszcze większą pomocą w zarządzaniu oraz organizacji działalności wychowawczej i dydaktycznej w szkole.

Za 30 sekund zostaniecie Państwo przekierowani na portal www.nadzor-pedagogiczny.pl.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu (61) 66 55 810.

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż od 1 października 2014 r. nastąpiło połączenie serwisów „nadzorpedagogiczny.pl” oraz „dyrektorium.pl”. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej zmianie portal będzie dla Państwa jeszcze większą pomocą w zarządzaniu placówką oraz organizacji działalności wychowawczej i dydaktycznej w szkole.

Każdy dyrektor korzystający z nowej odsłony serwisu znajdzie:

  • Ponad 900 zgodnych z przepisami dokumentów do pobrania i wykorzystania dla wszystkich typów placówek oświatowych – od planowania, po realizację, aż po podsumowanie nadzoru pedagogicznego
  • Porady prawne w trybie indywidualnych konsultacji z zakresu realizacji nadzoru pedagogicznego, prawa oświatowego, zatrudnienia, dydaktyki i innych
  • Aktualne zmiany prawne wraz z komentarzem wyjaśniającym z jakimi nowymi obowiązkami będzie musiał się zmierzyć dyrektor placówki
  • Odpowiednie narzędzia do zmienionych wymagań ewaluacyjnych - tak aby uzyskać najwyższą ocenę
  • Praktyczną dokumentację i wsparcie eksperckie z zakresu kadr w oświacie
  • Kompleksową dokumentacje wraz z obszernym komentarzem na temat ochrony danych osobowych w placówkach oświatowych
  • Narzędzia komunikacji i współpracy z rodzicami
  • Terminarz wskazujący kluczowe terminy i obowiązki, które spoczywają na dyrektorze placówki oświatowej

Już od ponad 5 lat nasz zespół ekspertów z dziedziny nadzoru pedagogicznego, edukatorów oraz praktyków prawa oświatowego w oparciu o najnowsze przepisy przygotowuje dokumentację niezbędną we właściwej realizacji nadzoru pedagogicznego we wszystkich typach placówek – także przedszkolach!

Serwis nadzorpedagogiczny.pl gwarantuje nieustanną i natychmiastową aktualizację dokumentacji, interpretacje zmian prawnych oraz pełne wsparcie grona ekspertów. Każdy użytkownik portalu ma możliwość zgłoszenia dokumentacji na życzenie, którą eksperci przygotują według indywidualnych wymogów Państwa placówki.

Już teraz dołącz do dyrektorów szkół i przedszkoli z całej Polski, którzy już korzystają z największego w Polsce portalu poświęconego w całości problematyce nadzoru z gotową dokumentacją w tej samej cenie!

Za 3 minuty zostaniecie Państwo przekierowani na nowy portal, lub

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu (61) 66 55 800 lub pod adresem mailowym bok@forum-media.pl

O nas

Dewizą od początków istnienia Forum Media Polska Sp. z o.o. na polskim rynku jest hasło „Wiedza na usługach rynku”. Zgodnie z nią staramy się na bieżąco informować naszych klientów o zmianach zachodzących w życiu gospodarczym, przepisach prawa, obowiązkach...Czytaj więcej..

Poznaj Dyrektorium.pl

Dyrektorium.pl to portal dla dyrektorów szkół pozwalający na efektywną organizację pracy szkoły poprzez system zadań, modułów oraz uporządkowanej wiedzy. Dyrektorium jest w pełni personalizowane, dzięki czemu można dostosować informacje, funkcjonalności oraz wygląd do własnych potrzeb, wynikających np. ze specyfiki szkoły...
Czytaj więcej..

Nasi autorzy

Autorami są specjaliści z zakresu prawa oświatowego, pracownicy organów prowadzących i kontroli, mający na co dzień styczność z problemami dyrektorów, a także sami dyrektorzy (wieloletni praktycy, cieszący się szacunkiem w środowisku)...Czytaj więcej..

Kontakt

Forum Media Polska Sp. z o.o.
ul. Polska 13
60-595 Poznań

Dział Obsługi Klienta jest do dyspozycji klientów 5 dni w tygodniu:
od pon. do piątku, w godz.8.00–16.00

tel: 61 66 55 810
faks: 61 66 55 888
mail: formularz kontaktu »

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji w naszej polityce prywatności znajdziesz tutaj.

Dyrektorium.pl
Platforma Zarządzania Szkołą
Regulamin serwisu